حرفاهایم با خدا

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

خدایا امشب یه کمی با تو حرف دارم دیگه نمیخوام وجدان و مذهب جلوی بهترین روزامو بگیره .دیگه نمیخوام با احساس گناه کردن بخوام جلوی زیباترین روزام گرفته شه میخوام زندگی کنم .میخوام لذت ببرم در کنار کسی که مدتها انتظارش رو کشیدم خدایا این حقه منه بعد از تحمل اینهمه دوری حالا در کنارش احساس لذت میکنم پس دیگه نمیخوام وارد مذهب بشم هر چی میخواد بشه بزار بشه خدایا امشب دلم میخواد بهت بگم میدونم خطا کارام اما منم احساس دارم اینهمه دوری که تحمل کردم پس تاوانش رو دادم حالا نوبت پاداشه پس دلم برات میگه ای خدا امشب احساس خوبی دارم ای کاش میشد روزای خوب زود تموم نمیشد همیشه خوشیا زود به پایان میرسه اما روزای سخت جونتو میگیره تا تموم شه خدایا کاری کن این مجنون عاشق همیشه برام بمونه .خدایا نمیدونم این کار منو میبخشی یا نه اما اینو بدون نمیتونم از تنها کسی که عاشقشم بگذرم نمیخوام این حس رو از بین ببرم این احساس به من امید و زندگی میدیده به من نشون میده وجود دارم فقط حسرت اینو میخورم که چرا از دستش دادم ای کاش میشد روزگار عوض میشد خدایا تو که ما رو بهم نرسوندی پس لااقل ما رو واسه هم نگه دار ببخش خطای مارو خدایا خودت میدونی که عشق هیچی نمیشناسه من نمیخوام بدون عشقم چیزی رو تحمل کنم خدایا هر کی ندونه تو که میدونی چقد واسم عزیزه پس برام نگهش دار اگه زمونه برمیگشت چی میشد تموم گذشته رو جبران میکردم عزیز دلم ،نازنیم،و ،ای همه ی هستی من بخدا اگه چاره داشتم گذشته رو چنان برات جبران میکردم که حتی کوچکترین غمی هم تو وجودت نباشه ای کاش میشد یه فرصتی بود واسه جبران همه کارهایی که کردم من همیشه شرمنده تو هستم ببخش منو همیشه اذیتت میکنم همیشه شرمنده تو هستم قربون اون دل خوشگلت برم که هنوزم منو تو خودش نگه داشته اما چه کنم که من لیاقت این دل عاشق رو ندارم . عزیزم دوستت دارم و امیدوارم همیشه بمونی واسم بیا تا ابد بمونیم نزاریم غم و غصه بینمون راه پیدا کنه منو تو دیگه تحمل زجر کشیدن رو نداریم واسه همینه که با کوچکترین حرف ناراحت میشیم دیگه نمیخوام ناراحت باشی دوستت دارم .میبوسمت به امید اون روز مینشنیم تا تو مال خودم شی امید آن را دارم که یه روز در کنارم باشی و بودنت رو در زندگیم حس کنم اون وقته که دلم میخواد به همه بگم دیدین بلخره بهم رسیدیم خدایا یعنی میرسه اون روز ...
ادامه : حرفاهایم با خدا
ãäÈÚ

مشخصات

• منبع: http://beti.parsablog.com/post/22
  • کلمات کلیدی: خدایا ,نمیخوام ,میشد ,تحمل ,واسه ,جبران ,دیگه نمیخوام ,دوستت دارم ,همیشه شرمنده ,اینهمه دوری ,خدایا امشب
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل